Nagihan’ın ölümünde korkunç şüphe

Sivas’ta Nagihan Gümüş (33), tek başına oturduğu evde ölü bulundu. Üniversite öğrencisi olduğu öğrenilen genç kadının, karbonmonoksit gazından zehirlenmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor
Sivas’ta bir apartmanın giriş katındaki kiralık evde yalnız yaşayan 33 yaşındaki Nagihan Gümüş’ten bir süredir haber alamayan ailesi, durumu ev sahibine ve kızının arkadaşlarına bildirdi.
Ev sahibi ve arkadaşları evine girdiklerinde Nagihan Gümüş’ü oturma odasında yerde hareketsiz buldu. Bilgi verilmesi üzerine eve gelen sağlık ekipleri, genç kadının hayatını kaybettiğini belirledi.
SEBEBİ KARBONMONOKSİT GAZI MI?
Polisler inceleme yaparken Nagihan Gümüş’ün sobadan sızan karbonmonoksit gazından hayatını kaybetmiş olabileceği ihtimali üzerinde duruluyor.
Nagihan Gümüş’ün cenazesi, incelemenin ardından Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi morguna kaldırıldı.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İYİ Parti’de “fotoğraf kavgası”nda son perde!

Eski İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partiye gönderdiği yazıyla, genel merkez ve teşkilatlardaki fotoğraflarının …

Bir yanıt yazın