TCMB ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında mutabakat zaptı

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası ile Türkmenistan Merkez Bankası arasında bir mutabakat zaptı İmzalandı. Bu anlaşma ile iki ülke merkez bankası arasında iş birliğinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yürütülmesi planlanıyor.

Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) ve Türkmenistan Merkez Bankası arasında 27 Kasım 2021 tarihinde merkez bankacılığı konularında iş birliğinin geliştirilmesine zemin oluşturmak üzere bir Mutabakat Zaptı imzalandı.

Söz konusu anlaşma kapsamında iki ülke merkez bankası arasında merkez bankacılığı konularında iş birliğinin geliştirilmesine yönelik çalışmalar yürütülmesi planlanıyor.

Content retrieved from: https://bigpara.hurriyet.com.tr/haberler/ekonomi-haberleri/tcmb-ile-turkmenistan-merkez-bankasi-arasinda-mutabakat-zapti_ID1472355/.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İran’da ümitler tükeniyor! Reisi’yi arayan 14 arama kurtarma personeli de kayboldu

İran Cumhurbaşkanı İbrahim Reisi’nin düşen helikopterini bulmak için görevlendirilen arama ekibinden kaybolan personel sayısı 14’e …

Bir yanıt yazın