Ajans olmuyor! Beceremiyorsun bu imaj işlerini! Kalemin ucu nerde?

Kemal Kılıçdaroğlu’nun imaj çalışmaları kapsamında servis edilen son fotoğrafta CHP Lideri’nin ucu kapalı bir kalemle bir şeyler yazmaya çalıştığı görüldü.

Türk siyasetinde adaylık tartışmaları devam ederken CHP içerisinde oklar Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na dönmüş durumda.  CHP’deki üst düzey isimler, Kemal Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adayı olması yönünde görüş açıklamaya başladı.

Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş’ın adaylığının önüne net bir şekilde çizgi çeken Kemal Kılıçdaroğlu ise, son aylarda imaj çalışması içerisinde.  CHP Lideri’nin çalıştığı reklam ajansı; Kılıçdaroğlu’nu insanlara samimi gösterebilmek için farklı videolar ve fotoğraflar servis ediyor.  Son olarak; Kemal Kılıçdaroğlu’nun uçakta çekilen bir fotoğrafı sosyal medyada dolaşıma sokuldu.  Fotoğraftaki bir ayrıntı ise dikkatlerden kaçmadı.

Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir şeyler yazdığı gösterilmek istendi ancak CHP Lideri’nin elindeki kalemin ucu dahi kapalıydı.  Fotoğrafta; Kemal Kılıçdaroğlu’nun yanında bazı gazetelerin ve koronavirüse karşı taktığı maskenin bulunduğu görülüyor.  Business Class’ta uçtuğu görülen Kemal Kılıçdaroğlu bu pozuyla, ekonomi sınıfında uçtuğu yönündeki paylaşımlarla da çelişti.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Yasını unutan İran, “Akıncı İHA, füze merkezlerini görüntüledi” derdine düştü!

Reisi’nin içinde bulunduğu helikopter enkazının yerini bulamayınca Türk SİHA’larını devreye sokan İran, stratejik noktalarının erişimini …

Bir yanıt yazın