Ali Acembekiroğlu, Sarıçam Belediye Başkanlığına aday adayı

Yerel seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte partilerin belediye başkan aday adayları da bir bir ortaya çıkmaya başladı. Sarıçam İlçesinin sevilen ve gülen yüzü olarak bilinen Alibaba Sütün sahibi Ali Acembekiroğlu Sarıçam Belediye Başkanlığına aday adayı olduğunu açıkladı.

Ülkenin içinde bulunduğu ekonomik kuşatmanın baş dönderdiği bir ortamda mahalli seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte aday adaylarında da adaylık heyecanı sardı. Ak Parti’ye gönül veren ve kuruluşundan bu yana Ak Partiye hizmet ettiği ile bilinen Sarıçam’ın gülen yüzü olarak adlandırılan Ali Acembekiroğlu  Sarıçam Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.

Hoş bir seda için Sarıçam Belediye Başkanlığına aday aday olduğunu açıklayan Alibaba Süt’ün sahibi  Ali Acembekiroğlu’nun adaylığına kesin bir gözle bakılıyor.

Hakkında Aziz Dağtekin

1960 yılında Elazığ'da doğdu. Öğrenimini İstanbulda tamamlayarak gazetecilik mesleğine 1983 yılında başladı. sırasıyla Hergün, Bulvar, Hürriyet ve Türkiye Gazetelerinde muhabirlik ve yazı işleri kadrolarında görev aldı. Basın sektöründen 2006 yılında emekli oldu. Halen idare yeri Adana olan ve Ulusal yayın yapan Netinternet, Ekonet Haber, Eko İntenet Haber sitelerinde Genel Yayın Yönetmenliği ve ekonomi ile alakalı yazı ve yorumlar yazmaktadır. Gazetecilik mesleği yanısara sigortacılık, pazarlama ve finans sektöründe üst düzey yöneticiliklerde bulundu. Sırasıyla İhlas Barter ve Turk Barter'da franchise ve bölge müdürlüğü görevlerinde yer aldı. 2005 yılında Turk Barter'dan ayrılarak Anadolu Barter'ı kurdu. Halen 13'e yakın şubesiyle faaliyet gösteren Anadolu Barter'ın Yönetim Kurulu Başkalığını yürütmektedir. Evli ve 2 çocuk babası olan Gazeteci-Yazar Aziz Dağtekin halen Basın Konseyi üyesi ve Adana'da Kurulu bulunan Çukurova Güreş Vakfı ile Elazığlılar Kültür ve Dayanışma Derneğinin de kurucu üyesidir.

Göz Atmak İster misiniz?

MEB, sıkıntılı 20 bin öğretmen ataması için başvuru tarihini duyurdu

Milli Eğitim Bakanlığı, 20 bin öğretmen ataması için başvuru duyurusu yayımlandı. Başvuruların 20-31 Mayıs 2024 …

Bir yanıt yazın