MHP Lideri Bahçeli, atv’de Şebnem Busalı’nın konuğu oluyor

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin bu gün saat 22.30’da atv, ahaber, a news, ve a haber radyo ortak yayın ile Şebnem Bursa’lının konuğu olacağı bildirildi.

Birebir temas yoluyla seçim çalışmalarını yürütme talimatı veren MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, seçimler çok az bir süre kalması üzerine televizyon ve radyo ile iletişimi seçti. Geçtiğimiz günlerde Star TV ile NTV’nin ortak yayınında Nazlı Aka’nın konuğu olan MHP Lideri Bahçeli’nin yaptığı açıklamalarla çok büyük ilgi toplamıştı.

Cumhur İttifakı’nda aklı hayli karışık olan Ülkücü harekete yaptığı açıklamalarla yeniden takdir toplayan MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin bu gün saat 22.30’da atv, ahaber, a news, ve a haber radyo ortak yayın ile Şebnem Bursa’lının konuğu olacağı  canlı yayına Ülkücü Hareketin ve kararsızların ekran başına kilitlenmesi bekleniyor.

Yönetici Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Miço bunu iyi anla: Erdoğan’ın düşmanı Türk halkının düşmanıdır

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Yunanistan Başbakanı Kiryakos Miçotakis, Yunanistan’ın Türk halkının düşmanı değil, komşusu olduğunu …

Bir cevap yazın