Köpeğe tapanlar utanır mı acaba? Adana’da sokak köpekleri bir çocuğu hale getirdi!

Sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 5 yaşındaki Abbas Haşmet, yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Talihsiz çocuğun durumunun ağır olduğu belirtildi.
Türkiye’nin kronik sorunu haline gelen başıboş sokak köpekleri, tehlike saçmaya devam ediyor.

Şimdiye kadar birçok kişinin ölümüne ve yaralanmasına neden olan başıboş sokak köpekleri, Adana’da bir çocuğu daha yaraladı.

Adana’nın Seyhan ilçesi Meydan Mahallesi’nde yaşayan ve arkadaşlarıyla sokakta oyun oynayan Abbas Haşmet, başıboş bir sokak köpeğinin saldırısına uğradı.

Bacağından yaralanan Haşmet yere yığılırken, arkadaşları ise haber vermek için ailesinin yanına gitti.

5 köpek daha saldırdı

Bu sırada 5 sokak köpeği daha yerde yatan Haşmet’e saldırdı. Abbas Haşmet’in yakınları gelip, köpekleri uzaklaştırdı. Kanlar içinde kalan ve bayılan Abbas Haşmet, ihbarla olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından 5 Ocak Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı.

Durumu ağır

Burada müdahalesi yapılan Haşmet, önce Yüreğir Devlet Hastanesi’ne daha sonra ileri tedavisi için Adana Şehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Abbas Haşmet’in durumunun ağır olduğu bildirildi.

Hakkında Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Dünyanın en değerli kulübü yeniden Real Madrid

Marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’ın yaptığı araştırmaya göre, geçen yıl birinciliği Manchester City’e kaptıran Real …

Bir yanıt yazın