Ordu’da hastalara hakaret eden iki doktor açığa alındı

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Sosyal medya hesaplarından görev yaptıkları ilçelerdeki vatandaşlar hakkında çirkin paylaşımlarda bulunan iki doktor açığa alınırken, haklarında ise idari soruşturma başlatıldı.
Ordu’nun Gürgentepe Devlet Hastanesi’nde görev yapan pratisyen hekim U.G., sosyal medya hesabından ilçedeki hastalar hakkında çirkin ve küfürlü paylaşımda bulundu.

“Ter, tezek ve çökelek karışımlı…”
U.G., hastaları için “Ter, tezek ve çökelek karışımlı Gürgentepe kokusuyla başlayan bir nöbetten herkese günaydın… Reçeteye duş jeli eklememe ramak kaldı. Atatürk’ün ‘bakın bunun adı şapkadır’ dediği noktadayım. This is banyo” yazdı.

Meslektaşından hakarete destek
Bu hakaretlere Gölköy Devlet Hastanesi’nde görev yapan bir başka pratisyen hekim S.G. de yorum yaparak, çirkin bir şekilde cevap verdi.

İkisi de açığa alındı
İlçelerde görev yapan doktorların bu yazışmaları sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkilere neden olurken, Ordu İl Sağlık Müdürlüğü tarafından U.G. ile S.G. hakkında idari soruşturma başlattı.

Yönetici Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Nureddin Nebati: Gayrimenkulde fiyat artışını mercek altına aldık

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Nureddin Nebati, gayrimenkul sektöründe olağan dışı fiyat artışlarının mercek altında olduğunu, …

Bir cevap yazın