Süleyman Soylu ile Mansur Yavaş, Ankara’daki sel felaketini görüştü

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Ankara sel felaketiyle boğuşurken hep sahada olan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gelişmeleri makamından izleyen Mansur Yavaş ile değerlendirme yaptı.
Ankara’da birkaç gündür etkisini gösteren, can ve mal kayıplarına yol açan kuvvetli sağanak yağış ve fırtına nedeniyle kentte birçok yetkili kurum alarm durumuna geçirildi.

Belediye afetle mücadelede yetersiz kaldı
CHP’li belediyenin afetle mücadelede yetersiz kalması tepkilere neden oldu.

Kent merkezi dahil bazı ilçelerde vatandaşlar, kendi imkanlarıyla kapanan yolları ve mazgalları açtı, su basan ev ve iş yerlerini temizledi.

Bakan Soylu sel bölgesine gitti
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ise afet bölgelerinde incelemelerde bulundu. Selin vurduğu Akyurt ilçesine giden Bakan Soylu, yapılan müdahaleleri yerinde inceleyip gerekli direktifleri verdi.

Mansur Yavaş’ın yanına, ıslanmış elbiseleriyle giderek görüştü
Ardından Bakan Soylu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ile makamında görüştü. Bakan Soylu’nun Mansur Yavaş’ın karşısında konuşurken ıslak pantolonu ve botlarıyla oturması da dikkat çekti.

Yönetici Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Boris Johnson: Görevime devam edeceğim

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Başbakan Johnson, art arda istifalar sonrası ilk açıklamasını yaptı. Johnson, kendisine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.