Benzine 80 kuruş indirim

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

Gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde litre fiyatına 80 kuruş indirim bekleniyor.
Motorinden sonra bir indirim de benzine. Rusya’nın Ukrayna’ya yönelik askeri operasyona başlamasıyla dünya genelinde başlayan enerji krizi devam ediyor. Enerji piyasalarındaki dalgalanma pompaya da yansıyor.

İSTANBUL’DAKİ MÜZAKERE MASASINDAN SONRA GELEN İNDİRİMLER
Savaşın başlamasıyla varil fiyatı 130 dolarlara kadar yükselen petrolün, Türkiye’nin öncülüğünde iki ülke arasında yapılan müzakere görüşmelerinden çıkan olumlu mesajlarla 106 dolar seviyelerinde işlem görmeye başlamasıyla yükselen fiyatlar da geri dönüyor.

BENZİNDE 80 KURUŞ İNDİRİM
Bu kapsamda iç piyasada 30 Mart’ta motorinin litre fiyatında 1 lira 55 kuruş indirim yapılmasının ardından bir indirim de benzine geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzinde litre fiyatına 80 kuruş indirim bekleniyor. Diğer yandan motorin ve benzine gelen indirimler henüz LPG’ye yansımadı.

Yönetici Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

İBB’de Nagehan Alçı depremi! Murat Ongun, sözcülük görevinden kızağa çekildi

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz İstanbul Büyükşehir Belediyesi sözcüsü Murat Ongun’un kızağa çekildiği öğrenildi. İBB Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.