Solo Türk Yıldızları’ndan İzmir’de muhteşem gösteri!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz

İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ıncı yıl dönümünde çeşitli etkinlikler yapıldı.
Sabah saatlerinde Zafer yürüyüşü ile başlayan kutlamalar, akşam Solo Türk ve Türk Yıldızları’nın gösterisi ile devam etti.
İzmirliler ellerinde Türk bayraklarıyla Gündoğdu Meydanı, Cumhuriyet Meydanı ve Kordonboyu’nda toplanıp, gösterileri ilgiyle izledi.
İzmir’in düşman işgalinden kurtuluşunun 96’ıncı yıl dönümünde çeşitli etkinlikler yapıldı. Solo Türk ve Türk Yıldızları gösteri sundu. İzmirliler ellerinde Türk bayraklarıyla Gündoğdu Meydanı, Cumhuriyet Meydanı ve Kordonboyu’nda toplanıp, gösterileri ilgiyle izledi.
Türk bayraklarıyla uçakları selamlayan İzmirliler, gösteriyi cep telefonlarıyla çekti, uçakların alçak uçuşlarını alkışlarıyla destekledi.
Bazı vatandaşlar, gösteriyi balkon ve bina çatılarından takip etti.
Kutlamalar, Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun başında yer aldığı fener alayının ardından Gündoğdu Meydanı’ndaki Haluk Levent ve Olten Filarmoni Orkestrası konseriyle sürecek

Yönetici Editör

Taraf olmayan, habercilik yapan Ekonet Haber, bağımsız özgür, tarafsız habercilik ilkesini benimsemiş olup, hakkın ve haklının yanında yer almayı ilke edinmiştir.

Göz Atmak İster misiniz?

Konut ve tüketici kredisinde yeni dönemde şartlar değişti!

Bu Makaleyi Sesli Okuyabilirsiniz Ticaret Bakanlığı, tüketici kredisi ve konut finansmanı sözleşmelerine ilişkin hükümlerde düzenlemeye …

Bir cevap yazın